Jak pomagamy klientom?

Dlaczego wybrać adwokata do sprawy rozwodowej? Przeczytaj w naszym wpisie TUTAJ.

O ustalaniu alimentów przeczytaj TUTAJ.

Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo Twojej rodzinie i majątkowi. W kontaktach z Klientami dbamy o empatię, otwartość i dyspozycyjność. We wszystkich prowadzonych przez nas sprawach walczymy o wygraną lub ugodę satysfakcjonującą dla naszego Klienta.

Z uwagi na szczególny charakter spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz ich wpływ na życie codzienne zarówno naszych Klientów i ich rodzin, dokładamy najwyższej staranności aby uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie spraw na etapie przedsądowym przed Sądami.

W ramach naszych usług reprezentujemy naszych Klientów między innymi w sprawach o rozwód, separację, podział majątku wspólnego małżonków. Nasza Kancelaria Adwokacka swą praktyką obejmuje także postępowania o zasądzenie alimentów, o uchylenie obowiązku alimentacyjnego oraz obniżenie alimentów i ich podwyższenie. Zapewniamy także pomoc w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej i uregulowania kontaktów stron z dziećmi, zaprzeczenia lub ustalenia ojcostwa oraz o ubezwłasnowolnienie. Prowadzimy sprawy nie tylko w Zielonej Górze, ale i takich miastach jak Nowa Sól, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Żary, Żagań, Międzyrzecz, Głogów i wiele innych.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że Klienci oczekują aby adwokat od spraw rozwodowych ściśle współpracował z usługobiorcą na każdym etapie postępowania, i był odpowiednio zaangażowany.

Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności (link poniżej). Można określić warunki przechowywania /dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce
Call Now Button